Pro Plan Kısırlaştırılmış Somonlu Kedi Maması İle Kediniz Daha Mutlu

Dünya genelinde satışa sunulduğu ülkelerde büyük ilgi gören Proplan markalı ürünler içerisinde kuşkusuz kedilerin en çok rağbet gösterdiği ürünler balıklı mamalar oluyor. Özel formülü ile yüksek besleyicilik değerlerine sahip olan Proplan ürünü mama kedilerin en çok sevdiği besin olan balığın en faydalı olanı, Omega3 deposu somon ile hazırlanarak satışa sunulmuş. Pro Plan kısırlaştırılmış somonlu kedi maması bu özellikleri ile hem yüksek besin değerleri ile kediniz için gerekli olan vitamin ve mineral desteğini sağlıyor, hem de ekonomik 3 kiloluk ambalajları ile aile ekonomisine de katkıda bulunuyor. Ürün ayrıca kısırlaştırılmış kedilerin ortak sorunu olan obezite konusunda da kolay sindirilebilmesi nedeniyle en sağlıklı çözümü getiriyor.

Kedi Maması Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Evinizin bireyi haline gelen kediler son derece hassas yapıları ile özellikle beslenme konusunda hemen her türlü riske açıktırlar. Hal böyle olunca kedilerin beslenmesinde dikkat edilmesi gereken bazı kriterler de kendiliğinden ortaya çıkmaktadır. Özellikle, kedi maması alırken kedinizin özelliklerine dikkat etmelisiniz. Katı gıdalarla ve kedi bisküvileri ile beslenme alışkanlığı kazanmış bir kedi için sağlıklı beslendiğini söylemek oldukça zordur. Kediler için besleyiciliğin yanı sıra kemik destekleyici formüllerle donatılmış, özel formüllerle hazırlanan mamalarla adını duyuran Proplan markası yılların deneyimi ve güçlü ARGE çalışmaları ile dikkat çekmektedir. Markanın zengin çeşitte satıla sunmuş olduğu kedi mamalarından birisi ailenizin en küçük ve en hassas bireyi için en doğru seçim olacaktır.

Kediniz Kedi Tasması Modasını Takip Ediyor Mu?
Kedinizin sadece ait olma hissine sahip olması amacıyla değil, aynı zamanda parazitlere karşı da korunması için özel olarak hazırlanmış kedi tasmasıalmaya karar verdiğiniz andan itibaren zengin renk çeşidi ile karşı karlıya kalacaksınız. Tabi renk seçeneğinin yanı sıra, zil ya da çıngıraklı modellerinden, özel koku ve ilaç kullanılarak bit, pire hatta kene gibi canlıların kedinize musallat olmasını önleyen tasmalardan biri mutlaka sizin de tercihiniz olacak. Kediniz için tercih edeceğiniz göğüs tasması ise sokakta kedinizle beraber yapacağınız yürüyüşlerde size büyük kolaylık sağlayacak. Üstelik kapalı göğüs tasmaları ile yağmurlu havalarda dahi kedinizle birlikte gezme keyfini doyasıya yaşayacaksınız. Tasma seçiminizi yaparken kedinizin adının ve kayıt numarasının bulunduğu özel kolyeler ise tasmanın bütünleyicisi olacak.

151
-
Oranlar : 0

Yorumlar kapalı .